ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ MAFRA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Aktuality

Jaro v kuchyni s Chvilkou pro tebe
19. 3. 2019 | Recepty na tradiční i moderní pochoutky spojené s jarními svátky najdete právě teď na stáncích.
Tina radí: přivítejte jaro štíhlá a fit
19. 3. 2019 | Nový speciál Tiny s příhodným názvem Štíhlá a fit poradí všem, které trápí nějaké to kilo navíc. A nejenom jim.
Magazín SPEED vydává narozeninové číslo
11. 3. 2019 | Na stánky vstupuje nové číslo časopisu SPEED, které je oslavou dvaceti let od začátku vydávání tohoto lifestylového magazínu o autech.
Luštění s televizním seriálem Kameňák
3. 3. 2019 | Se startem jarní seriálové novinky TV Nova Kameňák si užijete spoustu zábavného luštění, hlášek a zákulisních informací ve speciálu Chvilky pro tebe
Březnový Harper’s Bazaar z portfolia mediální skupiny MAFRA připomene sté výročí
20. 2. 2019 | V letošním roce si připomínáme 100. výročí volebního práva českých žen. Módní časopis Harper’s Bazaar z portfolia mediální skupiny MAFRA tuto událost oslavuje limitovanou edicí s Emou Destinnovou na obálce březnového vydání a sérií unikátních designových triček na motivy českých hrdinek. Zároveň tím odstartoval celoroční projekt #volime100let na podporu žen a ženských otázek v naší společnosti.
Bleskové moučníky od Claudie
20. 2. 2019 | Kulinární čtvrtletník Claudia Recepty a křížovky se tentokrát zaměřil na rychlé dezerty
Žena a život nabízí cestu z města v nové příloze Venku
19. 2. 2019 | Když toužíte po přírodě, poctivém jídle, tradici, můžete se nechat inspirovat přílohou Venku budete šťastná, která vychází jako samostatně neprodejná příloha aktuální Ženy a život.
Mediální skupina MAFRA oslovuje více než 3,6 milionu čtenářů, nejvíce mezi mediá
11. 2. 2019 | Mediální skupina MAFRA, která je největším multimediálním domem na českém trhu a prostřednictvím svých tiskových titulů pravidelně osloví více než 3,6 milionu čtenářů, udržuje dominantní pozici také v segmentech programových titulů a společenských týdeníků. Společnost MAFRA Print, která je součástí skupiny, je se 45 miliony prodaných výtisků ročně leaderem na trhu v počtech prodaných výtisků časopisů a nabízí jeden z nejširších zásahů z pohledu čtenosti časopisů. Jak potvrdily aktuální výsledky národního výzkumu čtenosti Media projekt, programový čtrnáctideník TV Max (450 tisíc čtenářů na vydání) a společenský týdeník Rytmus života (431 tisíc čtenářů na vydání) jsou nejčtenějšími standardními „nenovinovými“ časopisy.
Nová várka příběhů ze života s kriminální zápletkou
23. 1. 2019 | Speciál Krimi příběhy, který vychází pod hlavičkou Napsáno životem, předkládá patnáct nových čtenářských zážitků plných napětí.
Kalendář vydání časopisů
Pondělí
25 / 3
Rytmus života č. 13
TV Plus 14 č. 7
TV Revue č. 7
Úterý
26 / 3
Claudia č. 13
Čas pro hvězdy č. 13
Rytmus života - Číselné křížovky č. 3
Týdeník Televize č. 14
Středa
27 / 3
Chvilka pro tebe č. 13
Nostalgie č. 4
Pestrý svět č. 13
Prima vychytávky č. 4
Tajemné příběhy č. 1
tina č. 13
TopGear č. 4