ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ MAFRA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Žena a život hledá Ženu roku 2018

17. 4. 2018 | Pátý ročník soutěže Žena roku byl odstartován. Žena a život vyhlásila další napínavé pátrání po neobyčejných ženách, které své okolí fascinují pílí, vůlí, kreativitou, odvahou nebo jej zahrnují obětavou láskou.

Hledají se zkrátka obdivuhodné ženy, které nemyslí jen na sebe a je radost je poznat. Nominovat se mohou adeptky samy, anebo jejich přihlášku mohou poslat jejich blízcí – v tom případě ale nominovaná musí s přihlášením souhlasit. Letos redakce vyhlašuje čtyři kategorie: ke stálicím BYZNYS a FRIEND přibyly dvě nové, a sice CHARITA a POD 30, které po zkušenostech z předchozích ročníků soutěž obohatí o nové, inspirativní příběhy.

A jak bude soutěž probíhat? Přihlášky lze posílat prostřednictvím http://zenaroku2018.jenprozeny.cz do 22. 6. 2018, kdy se nominace uzavřou. Na stejných webových stránkách pak redakce postupně představí všechny adeptky, pro něž mohou čtenáři a další zájemci v období od 4. 7. do 15. 8. 2018 hlasovat. Podle počtu zaslaných hlasů postoupí z každé kategorie trojice žen do závěrečného finále. Z finalistek následně patnáctičlenná odborná porota vybere čtyři vítězky, Ženy roku 2018. Cenu Sympatie získá ta nominovaná, která napříč kategoriemi získala nejvíc hlasů od veřejnosti. Žena a život bude průběh akce až po slavnostní vyhlášení vítězek monitorovat v reportážích a portrétech výjimečných žen. Podrobné podmínky soutěže najdete na http://zenaroku2018.jenprozeny.cz/nominace/.

Všechny čtyři vítězky, i ti, kteří vítězky nominovali, čeká spousta atraktivních cen. Partnery projektu jsou Avène, MARKS & SPENCER, BOSCH, Marionnaud, MEDICOM Clinic a TOYOTA.

Kalendář vydání časopisů
Pátek
22 / 2
Čas na lásku č. 5
Pondělí
25 / 2
Rytmus života č. 9
TV Plus 14 č. 5
TV Revue č. 5
Úterý
26 / 2
Claudia č. 9
Čas pro hvězdy č. 9
Týdeník Televize č. 10