ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ MAFRA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Příběhy plné života č. 4

2. 11. 2021 | Příběhy plné života č. 4

Na šesti stranách dalšího vydání časopisu vám nabídneme recepty na sváteční kachnu, nadýchané kynuté moučníky, a protože se blíží Vánoce, také na jedlé dárky, kterými můžete potěšit své blízké.
Pokud jste se ještě nesetkali s ájurvédou, je nejvyšší čas dozvědět se o této tradiční indické medicíně, založené na zdravém životním stylu. Díky ní můžete dosáhnout harmonie, která vám pomůže lépe se popasovat s každodenními problémy a rutinou.
Snažíte se mít domov jako ze škatulky i za cenu neustálých hádek se členy rodiny? Je domácí nepořádek téma, které omíláte stále dokola? Na otázku, kde je hranice mezi pořádkumilovností a posedlostí úklidem, vám odpoví článek v rubrice Moje psychologie.
Jack Nicholson. Zadíváme-li se do jeho tváře, pochopíme, proč mu byly souzené role rebelů či maniaků. Jaký je ale ve skutečnosti tento geniální herec, svůdník a bouřlivák, který v příštím roce oslaví neuvěřitelné 85. narozeniny? To se dozvíte v rubrice Moje legenda.
A ještě vás pozveme do Dubaje, města, kde najdete hned několik světových nej: nejvyšší mrakodrap, největší umělý poloostrov, největší akvárium či cukrárnu. A samozřejmě nechybí ani křížovky, rébusy, horoskop a návod pro šikovné ruce.

V prodeji od 2. listopadu za 29 Kč.

Kalendář vydání časopisů
Pondělí
29 / 11
Rytmus života č. 48
TV Plus14 č. 25
TV Revue č. 25
Týdeník Televize č. 49
Úterý
30 / 11
Claudia č. 48
Čas pro hvězdy č. 48
Chvilka v kuchyni č. 12
Můj svět č. 1
Středa
1 / 12
Hvězdy jako na dlani č. 12
Chvilka pro luštění č. 12
Chvilka pro tebe č. 48
Pestrý svět č. 48
Tina č. 48