ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ MAFRA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

PODZIMNÍ MIX PESTRÉHO ČTENÍ

10. 10. 2023 | Pravdivé příběhy č. 7

I v tomto čísle čeká na čtenáře řada příběhů tematicky řazených v sekcích Hrdinky všedního dne, Co se může přihodit, Láska má mnoho podob a Rodina v dobrém i zlém.

V rubrice Osudové ženy vám představíme neprávem zapomenutou Boženu Laglerovou. Začínala jako operní pěvkyně, ale její životní vášní se stalo létání. Ve své době tato odvážná dívka působila jako zjevení. První čeká aviatička neznala strach, od létání na chatrných strojích ji neodradila ani vážná havárie.

V Kulinární cestování se přesuneme v čase do sedmdesátých let minulého století. Zavzpomínáme si, jaká jídla nám tenkrát nejvíc chutnala, co se vařilo doma a na co jsme si rádi zašli do restaurací.

Histamin je přítomen v celé řadě jinak velmi zdravých potravin. Co se stane, když je ho v našem těle nadbytek a jak se histaminová intolerance projeví, to vše se dozvíte na stránkách věnovaných zdraví. K podzimu patří vřesy a vřesovce. Pro tvořivé čtenáře jsme připravili návod, jak z nich vyrobit jednoduchou dekoraci. V časopise nechybí luštění, soutěže o hodnotné ceny a pozvánky na zajímavé akce a výlety.

V prodeji od 11. října za 29 Kč.

Kalendář vydání časopisů
Pondělí
20 / 5
Rytmus života č. 21
TV Max č. 11
Úterý
21 / 5
Claudia č. 21
Čas pro hvězdy č. 21
Týdeník Televize č. 22
Středa
22 / 5
Chvilka pro tebe č. 21
Pestrý svět č. 21
Prima vychytávky č. 6
Tina č. 21
Žena a život č. 11