ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ MAFRA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Magazín SPEED vydává narozeninové číslo

11. 3. 2019 | Na stánky vstupuje nové číslo časopisu SPEED, které je oslavou dvaceti let od začátku vydávání tohoto lifestylového magazínu o autech.

Výroční číslo vedle tradičních materiálů přináší i ohlédnutí do doby, kdy SPEED vznikl. A tak vedle testů nejnovějších aut najdete i jejich předchůdce z roku 1999. Hlavním materiálem čísla je srovnání aktuální generace Škody Octavia s jejím o 20 let starším sourozencem. V rozhovoru se Emil Triner, v roce 1999 tovární pilot Škoda Motorsportu, rozpomíná na to, jaké to tehdy bylo, když Škoda Octavia WRC přišla do světových soutěží. Jen v tomto čísle se můžete podívat najednou na všechny titulní strany za uplynulé roky. Navíc tentokrát nahlédnete pod pokličku toho, jak SPEED vzniká, kdo se na něm podílí. A když přijdete letos 18. května na automobilovou slavnost Legendy, můžete s redakcí 20 let SPEEDu oslavit i naživo a pomoci sfouknout svíčky na narozeninovém dortu časopisu.

„Každý měsíc vám přinášíme sto stran stoprocentně českého obsahu,“ říká šéfredaktor SPEEDu Petr Horák. „Testy aut, která jsme si sami vyzkoušeli, nejčerstvější novinky, nevšední srovnání, tipy na pozoruhodné cesty k vyvětrání vašich plechových miláčků nebo zajímavé rozhovory. Vyrážíme na nejrůznější akce, abychom nasáli jejich atmosféru a často prostě jen tak jdeme spálit pár litrů benzínu na hezký kus klikaté silnice, protože nás řízení prostě baví a chceme si auto pěkně osahat. Ten hlavní důvod toho všeho ale je, že vám chceme přinést maximálně objektivní a především věrně zprostředkovaný pocit z každé události nebo svezení každým autem, které redakcí projde. Chceme na vás přenést tu atmosféru velkého závodu nebo srazu nadšenců do aut, chceme, aby na vás dýchlo charisma krásných starých aut, snažíme se vám přiblížit, jak byste se za volanty různých aut mohli cítit vy.“

Výjimečný Speed číslo 4 vychází 13. března.

Kalendář vydání časopisů
Pátek
19 / 7
Napsáno životem č. 15
Pondělí
22 / 7
Rytmus života č. 30
TV Max č. 16
Úterý
23 / 7
Claudia č. 30
Čas pro hvězdy č. 30
Rytmus života - Číselné křížovky č. 7
Týdeník Televize č. 31