ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ MAFRA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Esquire Man 2018 už zná vítěze

20. 11. 2018 | Slavnostním vyhlášením v hotelu Mama Shelter skončil letošní ročník slavnostního ocenění Esquire Man 2018, které už pátým rokem vyhlašuje lifestylový měsíčník pro muže Esquire.

Kandidáty na ocenění letos na jaře vybírala osmnáctičlenná akademie ustanovená časopisem Esquire a nově byli kandidáti vybírání do pěti kategorií: sport, fashion, byznys, art a do 30 let. Akademie pak na podzim zvolila z každé kategorie jednoho vítěze a čtenáři na webových stránkách volili vítěze celkového. Generálním partnerem ocenění Esquire Man 2018 byl Mercedes-Benz, dalšími partnery projektu byli Krušovice, Redken a Chivas Regal.

Sezvaní hosté se v hotelu Mama Shelter dozvěděli pětici vítězů kategorií: za sport to byl Vladimír Mikuláš, za fashion Jan Černý, kategorii byznys ovládl Martin Žufánek, v artu zabodoval Robert Vano a vítězem kategorie do 30 let se stal vědec Jan Lukačevič. Jako celkového vítěze určili diváci úspěšného kajakáře Martina Fuksu. Ten jediný si také cenu nepřevzal osobně, protože se zrovna nacházel na soustředění v Japonsku.

Slavnostním večerem provedl přítomné moderátor Evropy 2 Nasty, o občerstvení se postarali partneři ocenění – pivovar Krušovice, whiska Chivas Regal a přidalo se k nim ještě vinařství Gotberg, na celkové pohostinství dbal hotel Mama Shelter. Mezi pozvanými hosty se objevili účastníci minulých ocenění Esquire Man i někteří členové akademie.

Smyslem ocenění Esquire Man je hledat muže, kteří svým životem a prací pomáhají pozitivně formovat naši společnost. „Vítězové se vybírají počtem hlasů – buď od akademie nebo od čtenářů. Z našeho pohledu jsou ovšem vítězi všichni kandidáti, protože všichni odpovídají našim kritériím,“ uvedl šéfredaktor časopisu Jiří Roth.

Kalendář vydání časopisů
Pátek
19 / 7
Napsáno životem č. 15
Pondělí
22 / 7
Rytmus života č. 30
TV Max č. 16
Úterý
23 / 7
Claudia č. 30
Čas pro hvězdy č. 30
Rytmus života - Číselné křížovky č. 7
Týdeník Televize č. 31