ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ MAFRA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

ČTENÍ, CO VÁS PŘÍJEMNĚ NALADÍ

14. 5. 2024 | Pravdivé příběhy č. 4

Přichází nové číslo časopisu a s ním příběhy plné emocí, lásky, dramatických zvratů, ale i veselých a něžných okamžiků, řazených do sekcí Hrdinky všedního dne, Co se může přihodit, Láska má mnoho podob a Rodina v dobrém i zlém.
Jako další osudovou žen vám představíme Almu Mahlerovou, vášnivou múzu mnoha slavných mužů. Někdy se o ní hovoří jako o vdově čtyř umění. Jejímu erotickému kouzlu a břitkému humoru podlehli takoví velikáni jako hudební skladatel Gustav Mahler, architekt Walter Gropius, básník Franz Werfel či malíř O. Kokoschka.
Krok pro zdraví a dlouhověkost. Chůze, zdánlivě jednoduchá a běžná činnost, má řadu benefitů pro naše tělo. Navíc je zadarmo a může ji provozovat téměř každý. Proč je chůze tak důležitá a jestli je opravdu nutné udělat denně 10000 kroků se dozvíte v článku Krok pro zdraví a dlouhověkost.
Jste stále on line? Pak přišel čas vypnout. Jaké dopady má na naše zdraví blikající modré světlo z monitorů se dočtete v dalším článku.
A protože se blíží svátek dětí a také konec školního roku, připravili jsme pro vás pochoutky na pořádný dětský mejdan, spoustu tipů na rodinné výlety, stránky pro tvořivé čtenáře a luštění o ceny.

V prodeji od 15. května za 29 Kč.

Kalendář vydání časopisů
Pondělí
24 / 6
Rytmus života č. 26
TV Plus14 č. 14
TV Revue č. 14
Úterý
25 / 6
Claudia č. 26
Čas pro hvězdy č. 26
ČNL speciály č. 1
Týdeník Televize č. 27
Středa
26 / 6
Hvězdy jako na dlani č. 7
Chvilka pro tebe č. 26
Pestrý svět č. 26
Prima vychytávky č. 7/8
Tina č. 26