ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ MAFRA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Časopis SPEED slaví dvacet let na trhu

8. 1. 2019 | Motoristický měsíčník SPEED vstupuje do roku svých 20. narozenin. Redakce je spolu se čtenáři oslaví narozeninovým seriálem a další dávkou strhujících článků o rychlých a exkluzivních autech.

V roce 1999, kdy se SPEED – v prvním roce své existence ještě jako čtvrtletník – objevil na stáncích, nabídl milovníkům aut zcela nový pohled na svět aut. „Ani jeden ze stávajících motoristických časopisů se tehdy autům nevěnoval z té emotivní stránky věci, z pohledu radosti, kterou řízení auta přináší,“ uvádí šéfredaktor SPEEDu Petr Horák. „SPEED jako jediný přinášel ono opojení benzínem a zcela stranou ponechával takové věci jako velikost zavazadlového prostoru, jeho smysluplné využití nebo spotřebu paliva a jak dosáhnout té co nejnižší. Právě naopak, SPEED se soustředil na všechny, kteří byli ochotni jen tak pro radost spálit pár litrů benzínu navíc ve jménu toho, že si jízdu o něco více užijí. To nakonec zůstává hlavní myšlenkou SPEEDu dodnes.“

Dvě desetiletí existence tohoto výjimečného časopisu ukázaly, že jde o životaschopný koncept, který těší čtenářské publikum i v současnosti. SPEED představuje ve svém žánru ikonu životního stylu, věnuje se výjimečným automobilům a výjimečným osobnostem. Na stáncích stojí 99 Kč.

Kalendář vydání časopisů
Čtvrtek
20 / 6
Cosmopolitan č. 7
Motor č. 13
tina Bydlíme č. 7/8
Pátek
21 / 6
Napsáno životem č. 13
Pondělí
24 / 6
Rytmus života č. 26
TV Max č. 14