ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ MAFRA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku

Časopis Cosmopolitan vydává samostatný speciál Cosmopolitan BODY

3. 5. 2018 | Česká edice lifestylového časopisu pro ženy Cosmopolitan se připojila ke svým zahraničním sesterským edicím a pod tradiční značkou Cosmopolitan BODY vydává letní časopis o pohybu, péči o tělo, kráse, módě, zdraví, jídelníčku, cvičení, cestování a přístupu k sobě.

„Cítit se skvěle ve svém těle je jedna ze základních kvalit života,“ je přesvědčená šéfredaktorka Cosmopolitanu Sabrina Karasová. „Věřím, že Cosmo BODY zaplaví čtenářky pořádnou sluneční energií, radostí a užitečným servisem v péči o tělo. Hýčkat si ho se vyplatí!“ Speciál Cosmopolitan BODY připravovala redakce Cosmopolitanu, která má ve svém týmu tři aktivní běžkyně, z nichž jedna i píše knihy o běhu, a instruktorku pilates.

„Cosmopolitan BODY je první letošní novinkou, kterou pro značku Cosmopolitan na našem trhu chystáme,“ říká publisherka titulu Lada Rudovská. „V červnu nás čeká vyhlášení tradiční čtenářské ankety Cosmo Beauty Awards. Její výsledky nově zveřejníme ve speciální praktické brožuře, která bude přibalena k červencovému číslu. Čtenářka si tak bude moci vzít přehled nejlepších kosmetických produktů roku přímo s sebou do obchodů.“ A dodává, že Cosmopolitan se chystá vstoupit i na trh s eventy a workshopy pro čtenářky.

Samostatně prodejný Cosmopolitan BODY vychází v nákladu 25 000 ve čtvrtek 3. 5., má 116 stran a stojí 69,90 Kč. V prodeji bude celé léto až do konce srpna.

Čtenářky ho seženou v běžné distribuční síti nebo ho lze objednat na adrese www.send.cz/cosmospecial. Poprvé je možné časopis zakoupit i prostřednictvím SMS, a to ve tvaru COSMO JMENO PRIJMENI ULICE C.P. OBEC PSC na číslo 90211. Text pište bez diakritiky.

Cena SMS je 69 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha (tel. 296 363 199, e-mail: info@atspraha.cz).

Kalendář vydání časopisů
Pátek
22 / 2
Čas na lásku č. 5
Pondělí
25 / 2
Rytmus života č. 9
TV Plus 14 č. 5
TV Revue č. 5
Úterý
26 / 2
Claudia č. 9
Čas pro hvězdy č. 9
Týdeník Televize č. 10