ČASOPISY A ON-LINE PROJEKTY VYDAVATELSTVÍ MAFRA
Skrýt
nabídku
Zobrazit
nabídku
Aktuální číslo
Další vydání
časopisu
TV Plus 14
Pondělí
13  03
Předchozí vydání
TV Plus 14 č. 19 / 2020
TV Plus 14 č. 18 / 2020
TV Plus 14 č. 17 / 2020

TV Plus 14

Televizní program a luštění na 14 dní

od 3. do 16. března

Novinka pro naše čtenáře

Poprvé v tomto čísle (a odteď už napořád) najdete v našem časopise zábavné SOUTĚŽE, skvělé LUŠTĚNÍ a napínavé KVÍZOVÁNÍ o atraktivní ceny i finanční odměny! Budete se určitě bavit, dozvíte se plno zajímavých věcí a navíc můžete vyhrát.

 

Rozhovor

“Zaplaťpánbůh za policajtku, “ tak to aspoň tvrdí v rozhovoru herečka Zuzana Kajnarová, která je jedinou ženou v partě kriminalistů ve sledovaném nováckém seriálu Specialisté. Poví víc o tom, jak probíhá natáčení a co všechno musí herci zvládnout.

 

Kvízování s legendou

Herec Viktor Preiss oslaví 13. března sedmdesátiny. Před časem sice ohlásil odchod do ústraní a rozhodl se věnovat rodině a svým zálibám, ale přesto nedávno přijal roli v muzikálu Mefisto. V zábavném kvízu si můžete spolu s námi zavzpomínat na jeho další, zejména televizní role.

 

Reality show

Na obrazovky se dalšími premiérovými díly vrací legendární soutěž Pevnost Boyard. Protentokrát s českými herci. Jaké byly jejich první pocity bezprostředně po natáčení, jaké nejhorší zkoušky je potkaly? Odpovídá Jaromír Nosek, Kateřina Neumannová nebo třeba Martin Pisařík.

 
Kalendář vydání časopisů
Úterý
29 / 9
Claudia č. 40
Čas pro hvězdy č. 40
Rytmus života č. 40
TV Max č. 21
Týdeník Televize č. 41
Středa
30 / 9
Chvilka pro tebe č. 40
Pestrý svět č. 40
Prima vychytávky č. 10
tina č. 40
Tina - To nejlepší ze sbírky č. 4
Žena a život č. 20